Kvalitné slovenské výrobky sú to, čo by mal doma rád asi každý z nás. Verte overeným produktom vyrábaným na Slovensku. Také sú aj vitamíny a výživové doplnky z dielne Reparexu.

Každý rok sa týždeň od 9. do 15. novembra nesie v znamení kvality. Európsky týždeň kvality má upozorniť na snahu zlepšiť kvalitu všetkých výrobkov vyrábaných nielen v Európe, ale aj na celom svete. Na kvalitu výrobkov, potravín, vitamínov či doplnkov výživy by sme sa však mali pozerať pri každom jednom nákupe. Nielen počas tohto týždňa. Prečo teda veriť výrobkom, ktoré si môžete zakúpiť práve u nás v Reparexe?

1. Všetky naše produkty sú vyrobené na Slovensku 

V našom e-shope by ste nenašli žiadny produkt, ktorý bol k nám privezený cez pol sveta. Všetky produkty, ktoré vám ponúkame, boli vyvinuté, ale aj vyrobené jedine na Slovensku. Práve preto sa s čistým svedomím môžeme zaručiť za obsah všetkých vitamínov či doplnkov výživy, ktoré prešli našimi rukami. Výrobu neplánujeme presunúť do zahraničia, aby sme ušetrili. Reparex vyrába produkty na Slovensku, aby podporil našu ekonomiku, a tak to aj zostane. 

2. Naše produkty nie sú testované na zvieratách

Žiadne z našich produktov neboli testované na zvieratách. Sme si istí tým, že k otestovaniu ich kvality nám postačujú aj iné alternatívy testovania, ktoré prinášajú rovnako dobré výsledky. Testovanie na zvieratách nie je pre nás prijateľné za žiadnych okolností.

3. Unikátny spôsob výroby, ktorý je jediný na svete 

Metóda autofokusácie, ktorej autorom je pán doktor Sova, nám umožňuje produkovať ultračisté ingrediencie, ktoré sú používané v našich doplnkoch výživy. Aj vďaka tejto jedinečnej metóde výroby sú produkty z dielne Reparexu účinnejšie a kvalitnejšie než konkurenčné výrobky.

Čo je to autofokusácia? 

Ide o kľúčový patent nášho zakladateľa, pána doktora Sovu, ktorý separuje rôzne látky a substancie fyzikálnym spôsobom – elektrickým prúdom bez použitia chémie na základe ích izoelektrického bodu. Vďaka tomuto patentu si u nás môžete zakúpiť jedinečné slovenské výrobky, ktorým sa v účinnosti konkurencia vyrovná len ťažko.

4. Kvalitné slovenské produkty, ktoré inde nenájdete

Našou najväčšou pýchou je určite produktový rad Diamond Yacca a najmä jedna ingrediencia, ktorú obsahujú všetky produkty Diamond Yacca – saponíny. Saponínový doplnok výživy Diamond Yacca vynašiel doktor Oto Sova ešte v roku 2016. Odvtedy sa k tomuto výživovému doplnku, ktorý zvnútra prečistí ľudský organizmus, pridal celý produktový rad. Dnes tak v našom e-shope nájdeme aj Diamond Yaccu so zeleným jačmeňom, s hlivou ustricovou či s kyselinou hyalurónovou. 

Čo sú to saponíny? 

Saponíny sú vysoko aktívne výťažky z rastliny Yucca Shidigera (palma), ktorá rastie v nehostinných púšťach Kalifornie a Južnej Nevady v USA. Znižujú povrchové napätie a pomáhajú čistiť organizmus od usadenín. Saponíny sa v ľudskom organizme menia na pre telo neškodné sapogeníny, ktoré pôsobia ako prírodné mydlo. To znamená, že čistia následky nesprávnych stravovacích návykov či hektického životného štýlu. Saponíny prečistia ľudské orgány aj tráviacu či nervovú sústavu a uvoľnia tak cestu pre lepšie vstrebávanie účinných látok, ktoré telo externe prijíma. Čistenie organizmu vďaka saponínom a Diamond Yacca by si mal aspoň raz ročne dopriať každý z nás.

Zanechajte recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Cart

Vitajte

Vo vernostnom programe

Staňte sa členom

Zapojte sa do nášho vernostného programu a zbierajte body pre výhodnejšie nákupy.

Možnosti zárobku

Powered by WPLoyalty