Vitamíny a doplnky

Verte Slovenskej kvalite: Tu sú 4 dôvody, prečo nakupovať v BOOS LABS

booslabs 1

Kvalitné slovenské výrobky sú to, čo by mal doma rád asi každý z nás. Verte overeným produktom vyrábaným na Slovensku. Také sú aj vitamíny a výživové doplnky z dielne BOOS LABS.

Každý rok sa týždeň od 9. do 15. novembra nesie v znamení kvality. Európsky týždeň kvality má upozorniť na snahu zlepšiť kvalitu všetkých výrobkov vyrábaných nielen v Európe, ale aj na celom svete. Na kvalitu výrobkov, potravín, vitamínov či doplnkov výživy by sme sa však mali pozerať pri každom jednom nákupe. Nielen počas tohto týždňa. Prečo teda veriť výrobkom, ktoré si môžete zakúpiť práve u nás v BOOS LABS?

1. Všetky naše produkty sú vyrobené na Slovensku 

V našom e-shope by ste nenašli žiadny produkt, ktorý bol k nám privezený cez pol sveta. Všetky produkty, ktoré vám ponúkame, boli vyvinuté, ale aj vyrobené jedine na Slovensku. Práve preto sa s čistým svedomím môžeme zaručiť za obsah všetkých vitamínov či doplnkov výživy, ktoré prešli našimi rukami. Výrobu neplánujeme presunúť do zahraničia, aby sme ušetrili. BOOS LABS vyrába produkty na Slovensku, aby podporil našu ekonomiku, a tak to aj zostane. 

2. Naše produkty nie sú testované na zvieratách

Žiadne z našich produktov neboli testované na zvieratách. Sme si istí tým, že k otestovaniu ich kvality nám postačujú aj iné alternatívy testovania, ktoré prinášajú rovnako dobré výsledky. Testovanie na zvieratách nie je pre nás prijateľné za žiadnych okolností.

3. Unikátne zloženie z extraktu Yucca Schidigera

Až 80% saponínov (terpénových a steránových) v bezkonkurenčnom pomere v 700mg vegánskej kapsulke.

4. Kvalitné slovenské produkty, ktoré inde nenájdete

Našou najväčšou pýchou je určite produktový rad Yacca organic SOVA a najmä jedna ingrediencia, ktorú obsahujú všetky produkty Yacca organic – saponíny. Saponínový doplnok výživy Yacca Organic SOVA vyvinul syn známeho vedca Sova s tímom odborníkom v laborátoriách v Košiciach, a teda sa nejedná o produkt dovezený z Číny, čo je žiaľ častokrát realita v doplnkoch výživy iných značiek. Odvtedy sa k tomuto výživovému doplnku, ktorý zvnútra prečistí ľudský organizmus, pridal celý produktový rad. Dnes tak v našom e-shope nájdeme aj Yacca organic so zeleným jačmeňom, s hlivou ustricovou či s kyselinou hyalurónovou. 

Čo sú to saponíny? 

Saponíny sú vysoko aktívne výťažky z rastliny Yucca Shidigera (palma), ktorá rastie v nehostinných púšťach Kalifornie a Južnej Nevady v USA. Znižujú povrchové napätie a pomáhajú čistiť organizmus od usadenín. Saponíny sa v ľudskom organizme menia na pre telo neškodné sapogeníny, ktoré pôsobia ako prírodné mydlo. To znamená, že čistia následky nesprávnych stravovacích návykov či hektického životného štýlu. Saponíny prečistia ľudské orgány aj tráviacu či nervovú sústavu a uvoľnia tak cestu pre lepšie vstrebávanie účinných látok, ktoré telo externe prijíma. Čistenie organizmu vďaka saponínom a Yacca Organic SOVA by si mal aspoň raz ročne dopriať každý z nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *