yacca organic 5 2048x1365 1
Od roku 2014

Slovensko na prvom mieste

Naše produkty sú vyvíjané a vyrábané na Slovensku. Vieme sa s čistým svedomím zaručiť za obsah každej jednej tobolky, ktorá prechádza rukami nášho tímu. Aj keď konkurencia presúva svoju výrobu do zahraničia, my ostávame doma a podporujeme rozvoj slovenskej ekonomiky.

DSC 2250 1 1024x682 1

Keď je dôležitá kvalita a nie kvantita

Kvalitné ingrediencie sú pre nás prioritou.Želaný efekt užívania produktu je často podmienený správne nastaveným pomerom účinných látok. Zakladáme si na tom, aby bola kvalita našich produktov postavená na hodnotnom obsahu najčistejších účinných zložiek.

ocista

Očista tela

Pri zlepšovaní nášho zdravia a krásy je dôležité začať zvnútra. Našou najväčšou pýchou je náš saponinový produktový rad Yucca Organic. Saponíny majú schopnosť čistiť naše cievy od všetkého toxického materiálu a usadenín. To zase zlepšuje naše celkové zdravie a vstrebávanie živín.

DSC 2254

Zdravie a krása nielen navonok

Dôležité je začať zvnútra. Našou najväčšou pýchou sú saponíny, ktoré sú súčasťou všetkých produktov Yucca Organic. Saponíny sa v ľudskom organizme menia na neškodné sapogeníny, ktoré sa správajú ako prírodné mydlo a čistia následky stravovacích zlozvykov. Saponíny nám v našom organizme tak uvoľnia cestu pre lepšie vstrebávanie účinných látok, ktoré naše telo externe prijíma.

DSC 2235 scaled 1

Produkty netestované na zvieratách

Naše produkty nie sú testované na zvieratách. Sme presvedčení, že k otestovaniu kvality našich produktov nám plne postačujú iné alternatívy testovania, ktoré nám prinášajú požadované výsledky. Sme dôrazného presvedčenia, že testovanie na zvieratách nie je pre ľudí, ktorí stoja za spoločnosťou Booslabs prijateľným riešením.

Spoznajte náš tím

Peter Sova

Ing. Peter Sova
Konateľ firmy

Radovan Miskovic

Ing. Radovan Miškovič
Výkonný riaditeľ

Rastislav Miklovic

Rastislav Miklovič
PPC špecialista

Kristina Zsarnai

Mgr. Kristína Zsarnaiová
Zákaznícka podpora
[email protected]

Jan Pazderak

Ján Pazderak
E-commerce administrátor

Lenka Dercova

PhDr. Lenka Dercová, MSc.,LLM
Kreatívny marketingový manažér
[email protected]

Simona Koczkova 1

Mgr. Simona Koczková
Vedúca vývoja a výskumu

Martin Belus

Martin Beluš
Sales manager
[email protected]

Prečítajte si

Mediálne výstupy

Zdroj: Farmaceutický laborant

Očistná sila prírody - Yucca organic

farmaceuticky casopis
Zdroj: Liečiteľ

Jarná očista tela - Yucca organic

B12
Zdroj: Nový čas

To naj na Slovensku

A121
Prečítajte si

O Nás Online

zivot

Saponíny

Účinná sila z prírody na jarnú očistu tela

zdravie

Tajný recept z prírody

Ako znížiť cholesterol bez chémie

Prečítajte si

Napísali o nás aj

logo

Vynikajúce výsledky a vyliečenie z alergií sme dosiahli u pacientov, ktorí zároveň užívali saponíny, ktoré znižujú povrchové napätie a sťažujú priľnavosť alergénov na a v organizme, a tým bránia nahromadeniu takého množstva alergénov, ktoré vyvolávajú alergickú reakciu.

kosice logo

Nová TOPKA proti cholesterolu a nadváhe.

pravda

Doposiaľ zrealizované štúdie poukazujú na obrovský potenciálny prínos flavonoidov nielen pre ich antivírusový, protizápalový a antioxidačný účinok, ale nie menej dôležitý je aj ich pečeň a srdce ochraňujúci a protinádorový a analgetický efekt.