Zväčšené balenie Yucca Organic s prímesami

Hodnoty firmy

1
doktor sova

Slovensko na prvom mieste

Naše produkty sú vyvíjané a vyrábané na Slovensku. Vieme sa s čistým svedomím zaručiť za obsah každej jednej tobolky, ktorá prechádza rukami nášho tímu. Aj keď konkurencia presúva svoju výrobu do zahraničia, my ostávame doma a podporujeme rozvoj slovenskej ekonomiky.

2
20180719 IMG 2595 scaled

Keď je dôležitá kvalita a nie kvantita

Kvalitné ingrediencie sú pre nás prioritou.Želaný efekt užívania produktu je často podmienený správne nastaveným pomerom účinných látok. Zakladáme si na tom, aby bola kvalita našich produktov postavená na hodnotnom obsahu najčistejších účinných zložiek.

3
vyzivove doplnky booslabs scaled

Očista tela

Pri zlepšovaní nášho zdravia a krásy je dôležité začať zvnútra. Našou najväčšou pýchou je náš saponinový produktový rad Yucca Organic. Saponíny majú schopnosť čistiť naše cievy od všetkého toxického materiálu a usadenín. To zase zlepšuje naše celkové zdravie a vstrebávanie živín.

4
Boos trade scaled

Zdravie a krása nielen navonok

Dôležité je začať zvnútra. Našou najväčšou pýchou sú saponíny, ktoré sú súčasťou všetkých produktov Yucca Organic. Saponíny sa v ľudskom organizme menia na neškodné sapogeníny, ktoré sa správajú ako prírodné mydlo a čistia následky stravovacích zlozvykov. Saponíny nám v našom organizme tak uvoľnia cestu pre lepšie vstrebávanie účinných látok, ktoré naše telo externe prijíma.

5
DSC 2227 1 scaled

Produkty netestované na zvieratách

Naše produkty nie sú testované na zvieratách. Sme presvedčení, že k otestovaniu kvality našich produktov nám plne postačujú iné alternatívy testovania, ktoré nám prinášajú požadované výsledky. Sme dôrazného presvedčenia, že testovanie na zvieratách nie je pre ľudí, ktorí stoja za spoločnosťou Booslabs prijateľným riešením.

Boos Labs

spoznajte náš tím

Peter Sova

Ing. Peter Sova
Konateľ firmy

Radovan Miskovic

Ing. Radovan Miškovič
Výkonný riaditeľ

Simona Koczkova 1

Mgr. Simona Koczková
Vedúca vývoja a výskumu

Martin Belus

Martin Beluš
Sales manager
martin.belus@booslabs.com

Cart