Reparex obnovuje pôvodnú farbu vašich šedivých vlasov zvnútra vďaka špeciálnemu enzymatickému roztoku čírej farby. Aby ste úspešne zvrátili proces šedivenia, musíte dodržiavať správny postup jeho aplikácie. Reparex je určený pre mužov a ženy, ktorých trápia začínajúce šediny.

Preto nasledujte jednoduché kroky z nášho návodu: 

1 1  Po vybalení Reparex-u z krabičky si dôkladne prečítajte pribalený návod na použitie.

2 Funkcia Reparex-u je založená na oxidačnom procese, preto odporúčame aplikáciu Reparex-u vykonávať v kúpeľni a pri dostatočnom svetle. Celý proces fungovania Reparex-u opisujeme tu: https://www.youtube.com/watch?v=9XfaP1cC1YY&feature=emb_title

K3 Nasaďte si pribalené ochranné rukavice.

4 Aplikujte jednu, maximálne dve kvapky Reparex-u na miesta výskytu šedín a vmasírujte Reparex dôkladne do pokožky hlavy, ideálne ku korienkom. Tento postup opakujte na celej hlave/brade.

5 Počas prvých 2 týždňov (alebo do doby, kým nedosiahnete požadovaný stav) aplikujte Reparex 1-krát denne.  

6 Akonáhle dosiahnete požadovaný stav, môžete prejsť na udržiavacu fázu, kedy stačí používať Reparex 1-krát každý druhý až tretí deň.

Prvé zmeny je možné pozorovať po 5 až 7 dňoch aplikácie. Efekt nie je trvalý, proces je potrebné po čase opakovať.

Naše odporúčanie: 

1 1 Prosím, nezabudnite si prikryť umývadlo, poprípade okolité vybavenie tak, aby nedošlo ku kontaktu s priesvitným roztokom. Inak riskujete ich zafarbenie, ktoré sa dá len ťažko odstrániť. Reparex nie je farba, k zafarbeniu môže dôjsť na základe oxidačného procesu

2 Neaplikujte viac ako je odporúčané množstvo Reparex-u na jedno miesto. Proces tým nijako neurýchlite, naopak môže dôjsť k začervenaniu vlasov.

K3 Nepoužívajte Reparex na farbené vlasy, môže dôjsť k nežiaducim farebným reakciám.

4 Ak sa želaný stav nedostaví, odporúčame vyskúšať druhý spôsob aplikácie pomocou vatového tampónu. Na vatový tampón naneste maximálne 5 kvapiek Reparex-u. Pomocou rukavíc si následne vatovým tampónom potrite pokožku hlavy, brady.